Ümit Kalko

Ümit KALKO, 1983 yılında Ankara’da doğmuştur. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Kısmınde, ali lisans eğitimini Itibar Katışıksız Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Küreselleşme Kısmınde tamamlamıştır. Doktora eğitimine Dümen ve Teşkilat alanında İstanbul Aydın Üniversitesinde devam etmektedir.

KALKO, eğitim bilimi kesimünde marka bünyeu, yönetimi, önemli marka planlaması ve Türkiye’de ilk kat önemli üniversite kuruluşlarının Master Franchise gestaltlanma projesini gerçekleştirmiş ve sükseyla sürdürmektedir. 2006 seneından hasetmüze denli eğitim bilimi kesimünde ev olarak birşu denli markada yatırımları ve ortaklıkları bulunmaktadır. En balaban ideali, bir Türk eğitim bilimi markasının bayrağını Türk Cumhuriyetleri’nden kellelayarak cihan geneline yaymaktır.

Yetişek, spor, konuşma, bilimsel alanlarda ulusal ve uluslararası hareketli çalışmalar yürüten KALKO, birşu denli ayak topu, basket abdübünde riyaset ve yöneticilik yapmıştır. Bir sene riyaset yaptığı dönemde tam 32 sene sonra Silivrispor 2. Lige çıkmış, yönetiminde durum aldığı Ekeçekmece Basketbolspor ise Beko Sepet topu Ligi’ne yükselmiştir. KALKO; bu tarz şeylerin yerı teselsül Türkiye’nin en balaban özel mektep ve çörek derneği olan TÖDER’de 6 senedir idare kurulunda durum almaktadır.

KALKO, eğitim bilimi alanında yaptığı sükselı methalimlerden dolayı birşu denli cemiyet, vakıf, dergi ve STK aracılığıyla “Yılın Yetişek Methalimcisi” ödülüne layık görülmüştür.

KALKO, 2018 seneından itibaren kurduğu toplumsal teavün vakfında eğitim bilimi alanında projeler yürütmektedir. Her sene birşu denli öğrenciye burs imkânı sağlayan KALKO, memleketi olan KarsKağızman Karabağ Köyü’nde merhum babası Haberci Kalko’nun adını taşıyan bir anaokulu ve ilkokul ile beraberinde öğretmenleriçin lojman yaptırıp Ulusal Yetişek Bakanlığı’na bağış etmiştir.

Ümit KALKO, Avukat Senem Yorulmaz Kalko ile evli ve Elif Sare ve Yusuf Ali isimlerinde iki çocuğu vardır.

Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Lasikalcom.tr: Yaz Lastik Fiyatları
Next post Edirne Demirdöküm servisi
Seo Fiyatları https://silemarangoz.name.tr/ https://artvinhaberler.name.tr/ https://gundempostasi.name.tr/ https://yozgatwebtasarimseo.name.tr/ https://acildurumkiti.name.tr/ iqos fiyat instagram takipçi satın al
puff bar türkiye
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al