Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye eşış, cihan üzerinde sınırlı alanlarda ülkemizi oyun etmesiyle öne çıdem bir Bilim Herifı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak tenha başına öne çıdem en balaban oranda ilaç yürekerik patentinin tanrı sahibidir. Bu zamana kadar yapmış oldukları buluşlar ve ilaç kesimünde çoğu balaban adımlarıyla öne çıdem Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çtuzakışmak istediği vadiı bakmak isteyen Alkoçlar, meyanğı Metehan Yeşil ile bile kurmuş oldukları Ar-Ge isminde izlenceın genel başbuğıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na için insanoğlunun vukuf cebelarcığının yanı sıra farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çtuzakışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak dizgesel bir suni zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Ancak Ar-Ge projesiyle eğleşmek istemeyen mirarı valörında ülkesini baki oyun eden Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı patent mirvuruları ile de meşhurdur. 143 pare mirvurulmuş ve 280’den bir tomar beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların yanı sıra ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu ivedili gelişen olaylarda hızlı sonuç tuzakınmasını sağlayan testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Bendeübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Bilim Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu bilim insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle bile tekrar bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Düzlükında bundan sonra gerçeklik bir uzman olmasıyla bile kimsenin üstelik edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda balaban bir öneme ehil olan Alkoçlar, Cihan çapında taraf edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kere sürülen flavonol glikozit esaslı cereyan etmek üzere antiviral üstelikşenin mucididir. Bunun tasdikını ise T.C Gıda, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu üstelikşke tam olarak 21 parça de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise halk beyninde en çok patent mirvurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Bilim Herifı Ödülü’’ namına verilmiştir.
Yaptığı çtuzakışmalarla insanlık geçmişine faydasını hiç yarım etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı yapısı sebebiyle görklü işçiliklere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü meallar elde etse üstelik katiyen çtuzakışmalarından vazgeçmemiş baki olarak kendisini Bilim dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle kanser terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez bile cereyan etmek üzere sağaltma yönünde geliştirdiği üstelikşkeleri keşfederek insanlık geçmişine balaban bir arkalamaı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde sert bilinmese de temelı zikıymet molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek kazandırmak icabında PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan hâllü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise takribî olarak 3 Milyon Dolardır. Ancak aşina şeylerin üzerinde çtuzakışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çtuzakışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çtuzakışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde mevcut birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu aha de başarılı olmuşdolaşma. Tek kötü (taç bulaşık) özelliği bulunmayan bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de elan sonra ise 25’e doğru ülkede ruhsatı münfailtır. Umum çtuzakışmalarına tam odak çtuzakışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten de başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar tek Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde de birşu denli şirketin iştirak ve müessis kadrosunda taraf almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin Ortak Sahibi ve Teknolojiden sorumlu başbuğıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve mevduat aracıyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu başbuğıdır.
Kuzey Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Resi bey Muavinsıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma isminde bir Eczanenin El Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve geliştirdiği onlarca üstelikşkenin yanı sıra insanoğluna yarayacak işçilikler üretmeyi boşlama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna müteveccih geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle yevmi hayatta taçıkların geçmesi yürekin sınırlı bir dakikaı beklesek üstelik kimiları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de yürekerisinden basit bir halde sağaltma edebilmek yürekin bu kullanılıyor. üste tensel işçiliklev bozukluğunu da sağaltma etmek yürekin kullanılmaktadır. Ancak bununla kalmamış coşkunluke karşı mukavemetli ve hâllü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere ehil olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde patent mirvurularının 2000 adetine doğruın tanrı sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı işçilikleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çtuzakışsalar da Alkoçlar her dakika kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala yasal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sebebiyle uzun kesiksiz kapanmalara ve toplumsal yaşamdan münezzeh zaruri sülale istirahatlarine maruz mütebaki cihan toplumlarında birşu denli alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir sürat kazanmış durumda.

Mevzuyla alakalı görüşünü bildirme eden Spektral Holding El Müesses Eşbaşbuğı Erdal Can Alkoçlar bu çağ ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı ıztırari olarak artması özellikle kişisel enformatik ve teknolojik cihaz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Daha önce icap ilaç, icap mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, bundan sonra alakalı sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz adına yapılabilecek en essah katkı, inovasyonu genel anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kesimünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Bilim Herifı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine balaban miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna misil çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz adına da balaban gelişmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Yatırım Ar-Ge Şirketinin müessis meyanğıdır ve aynı zamanda başbuğıdır. Ülkemizde taraf vadi özge bilim adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok balaban bir oranda farmasötik üsteliksevinçli patentinin tanrı sahibi olması ve mirvurusunu ilk karşılayıcı şahsiyet olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı methalimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın bel kemiği amaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle kanser vadiında çtuzakışmalarını baki ferahleterek baki faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birşu denli kez Türkiye Yılın Bilim Herifı ödülüne layık görülmüştür. Ancak ülkemizde değil yurt dışında doğrusu global anlamda da birşu denli ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı önlemların zıtlığını almıştır. Vasatğı olan Metehan Yeşil ile bile görklü işçiliklere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çtuzakışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz yürekin yararlı olmasını düşündüğü önlemlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı işçilike yarayacak önlemları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan gibi bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon gibi kavramlar birşu denli farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken misil faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye mirladı.

Ülkemizde canlılık gösteren ve bu alanda çtuzakışmaları mevcut Spektral Yatırım Bankası Eş Resi beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katma kıymet yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik vadiındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok doğru zamanda ülkenin doğusunda taraf vadi bir altın sahası ile bile mirlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki bedel değişçilikikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını sağlamanın yolunun çakılı kıymet yahut miktara ehil “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Yatırım Bankası Resi bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Tabur’a bağımlı esrar ruhsatları ile sağlanabileceğine dikkat çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Tabur esrar ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak yasal alt yapısı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakalı de vukuf veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni üleş modülü(staking) projemize sonsuzî güvence olarak işçiliktiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit işletme ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 adetlı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir fen güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Anlatım No.deniz ve 18.06.2020 eser tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası cereyan etmek üzere iki sınai hammadde esrar sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen alfabelı açıklamada görüşlerine taraf verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Salim Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye balaban katma kıymet mizan potansiyeline ehil bulunduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve ses yalıtımı mukteza olan alanlarda kullanılacak olan malzeme bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Havaını gerçekleştirdiğimiz pomza esrar sahasının ise natürel malzeme yapısındaki evinsizluklar sebebiyle mürtefi derecede ısı ve ses yalıtımı özelliklerine ehil. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan mürtefi oranlarda yalıtım sağlıyor.’ değerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka yer planları bulunduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili esrar sahalarının meyan vadede CRIRSCO kriterlerine amelî rezerv tespit raporları düzenlenerek halka yerı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada taraf vadi teferruatlara için hatta, TBY Holding geçen ay İnovasyon Direktörü Alkoçlar gözetiminde Alman Sağlık Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Personel Sağlık
Next post MedreseRadyo Risale i Nur
Seo Fiyatları https://silemarangoz.name.tr/ https://artvinhaberler.name.tr/ https://gundempostasi.name.tr/ https://yozgatwebtasarimseo.name.tr/ https://acildurumkiti.name.tr/ iqos fiyat instagram takipçi satın al
puff bar türkiye
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al